PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34844}

Gra słów

Divorcing Jack
7,2 85
ocen
7,2 10 1 85
Gra słów
powrót do forum filmu Gra słów

całkiem fajny i zabawny film. naprawdę warto go obejrzeć, szczególnie ze względu na świetne aktorstwo no i Jasona Isaacs'a, który jak zwykle gra wrednego typa i umiera (może to przez fryzyrę reżyser postanowił go ukatrupić... nie wiem... dle mnie był ok)

diana6echo

gdzie go można znaleść szukam bezskutecznie prosze o pomoc

diana6echo

Cóż tu dużo mówić, Diana. Faceta zaszufladkowali tak jak Seana Beana. Też tylko jeden typ ról dostaje.

ocenił(a) film na 10
diana6echo

Czasem gra też inne role... choćby w "Słodkim listopadzie", gdzie gra geja - szalenie uroczego przyjaciela głównej bohaterki, który czasem lubi poprzebierać się w damskie ciuszki...;p Uwielbaim go w tej roli!;D

A "Divorcing Jack" to jeden z moich ulubionych filmów! Kiedyś leciał ciągle na Ale Kino! Szkoda tylko, że jak postanowiłam go nagrać, to przestali go puszczać...;/

sarenka

Czasem, od święta wręcz. Widziałam "Listopad" i mi się nie podobał. Najprawdopodniej przez moją bezgraniczną niechęć do Theron. Jak na nią patrzę to mi się w żołądku przekręca. Nienawidzę tego jej obrzydliwie słodkiego uśmieszku lalki Barbie, blehhhh... Aż mi było szkoda że do niego i Reeves'a w tym filmie dodali taką "śliczną" maszkarę.

Ja go najlepiej lubię w "Patriocie" - kocham go w rolach franc i tu był zabójczy. Aż mi tego francowatego pułkownika było szkoda jak zginął na końcu.

ocenił(a) film na 10
AkashaVampireQueen

Ja za Theron też nigdy nie przepadałam, ale po "Słodkim listopadzie" się do niej przekonałam!;) Za to Reeves'a nigdy nie mogłam zaakseptować i wątpię zeby to się zmieniło... ale mniejsza z tym... ważne, że "Divorcing Jack" będzie w telewizji!!!;D Trzy lata czekałam żeby móc go w końcu nagrać!!;D

diana6echo

Obejrzałam ten film ze względu na udział Jasona Isaacsa, który był świetny (choć naczekałam się okropnie zanim się pojawił na ekranie). Ta jego mina, kiedy zorientował się, że w walizce jest bomba... perełka. Albo jak wisiał za oknem... :D

Sam film mi się podobał. Zabawny, trochę ironiczny i absurdalny a jednocześnie dający do myślenia. Bardzo podobała mi się i zaskoczyła mnie gra Davida Tewlisa. Oglądałam kilka filmów z tym aktorem i wiedziałam, że jest bardzo dobry (np. przejmujący w "Całkowitym zaćmieniu") ale takiego zabawnego to jeszcze go nie widziałam.

Polecam

Regista_2

Znów w TVP3 2 listopad godzina 02,00 w nocy :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones