PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697469}
6,3 14 446
ocen
6,3 10 1 14446
4,0 3
oceny krytyków
Regression
powrót do forum filmu Regression

a dokładnie przenosimy się w lata '80 w USA, gdzie moda na satanizm kwitła z każdym dniem. W imię szatana różne rytuały się odprawiały mniej lub bardziej efektowne. Historia przedstawiona w "Regression" jest dobrze ułożoną, spójną historią. Bardzo fajnie jest przedstawiony klimat lat '80 szczególnie biura policyjne identycznie stylizowane na te z epoki. Od razu przypominają się amerykańskie seriale kryminalne z tamtych lat. Cała historia klimatyczna, z robiącym wrażenie zakończeniem. Wszystko trzyma poziom, ogląda się z przyjemnością, fabuła jest wciągająca, dobra gra aktorska głównego bohatera w rolę które wcielił się Ethan Hawke. Dobrze spędzony czas podczas projekcji.

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

i ocena 4? rozumiem, że filmy oceniasz do max. 5, tak? bo nie bardzo wiem o co chodzi, specjalnie zaniżasz oceny czy jak?

ocenił(a) film na 4
tequila175

Tak, moje oceny są dokonywane w skali 1-5, nie potrzebuję się rozdrabniać na drobne. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

mam nadzieję, że wiesz, że zaniżasz średnią ocenę filmu :) i moim zdaniem skala od 1 do 5 też jest bardzo dobra :) również pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
tequila175

Pierwszy poważny głos za odnośnie skali 1-5! Żadnych głupich przytyków, pytań, szyderstw itd... Po prostu Dzięki przez wielkie D! Nie spodziewałem się, że ktokolwiek pozytywnie skomentuje mój wieloletni indywidualny system oceniania. Jeszcze raz Dzięki!

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

No ale co to za problem ze skali 1-5 wszystko pomnożyć przez dwa i mieć skalę 2-10? Wyczuwam szyderę,ale wciąż gdzieś tam walczy ta niezgoda na zanizanie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones