David Thewlis

David Wheeler

8,0
37 654 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Thewlis

Mianowicie ze wystarczy zagrac w jednym z kultowych filmow i juz wszyscy zaczynaja glosowac na ta osobe.

dawidos38

Nie chce nic mówić ale ten gość zagrał w Potterze a dopiero teraz ilosc jego glosow przekroczyla tysiac wiec nie wiem o co ci chodzi...

paciek

Według mnie David zasługuję na miejsca w setce. Jest świetnym aktorem. Przecież on nie grał tylko w Hp ale że wielu innych naprawdę dobrych filmach. Ja go tam lubię. ;D

dawidos38

Czy ja dobrze rozumiem (jeśli nie , to sorry - jestem dziś po 8 lekcjach), ale czy ten kulowy film to niby, że Potter?

Fuck_like_a_star

ja chyba też tak zrozumialam ze o HP chodzi xD mam nadzieje ze to zart ze strony autora postu

Helmi

bo co ? niby Potter nie jest kultowy ? haha

tralallalala

dla mnie kultowym filmem ,w którym zagrał David jest "Siedem Lat w Tybecie":)

r0hnin

Ten aktor zagrał w paru naprawde dobrych filmach i wmawianie komukolwiek że tylko dzięki roli w Harrym Poterze dała mu sławe jest śmieszne...;/

Amelia__

Uważam, że David jest świetnym aktorem :)
Moim zdaniem niektórzy dostrzegli go dopiero w HP i zaczęli oglądać z nim inne filmy :) Uważam, że zasługuje na miejsce w 100 :)

tralallalala

Potter jest kultowy. Milowe kolejki przed premierowymi seansami każdej części, kłótnie o to, kto ma zagrać nowego profesora e.t.c.... to są wszystko elementy kultu. Pytanie brzmi: czy kultowa jest powieść, film, czy każde z osobna?

'Kultowość' nie mówi, czy film / książka są dobre. Kultowość dotyczy tego, jak na dzieło reagują widzowie / czytelnicy. Czy HP jest kultowy? Tak.

dawidos38

ja tez tak uwazam!! troche mnie to bawi ale coz...a co do Davida thewlis'a uwazam go za jednego z bardziej uzdolnionych aktorow brytyjskich i widzialam go w duzej ilosci filmow tylko nie w HP( bo tego nie ogladam)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones