Jesse PlemonsI

Jesse Lon Plemons

7,5
24 899 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jesse Plemons

Zobaczcie go w drugim sezonie w serialu Fargo. Tak się szybko postarzał, że nie poznałem Todda. Ma 27 lat, mocno spuchł, twarz się mocno zmieniła, wygląda na 47.

perun_6

Ledwo go poznałem, naprawdę albo się postarzał, albo mega charakteryzacja. Pulpet ;-)

MarcelKowal

Strasznie przytył, ktoś wie czy specjalnie do tej roli czy tak prywatnie po prostu się spasł ? ;)

kokon303

Hm, mnie się wydaje, że do roli. Gra w końcu pantofla wykarmionego na obiadkach żony ;) Swoją drogą, prawie padłam jak zobaczyłam słynnego Meth Demona w roli chłopca od wyrobu szynek owiniętego przez żonę dookoła palca. ;)

TorZireael

"I had already gained some weight for a movie I did last year and I was looking forward to losing it," Plemons says. "And then Noah told me he wanted me to keep it for the butcher."

to z www.eonline.com

Czyli najpierw przytył do filmu, t.j. Black Mass z Johnnym Deppem. Potem Noah Hawley, producent Fargo, stwierdził, że trochę ciałka przyda się też do roli rzeźnika w serialu. W scenariuszu jest wspomnane, że Ed Blomquist jest "jak krowa".

Ale zgadzam się wygląda przez to na 20 lat starszego.

perun_6

Co ciekawe w tym samym roku zagrał jeszcze Floyda Landisa, zawodowego kolarza, więc musiał być szczupły. Zatem w krótkim czasie przybrał/zrzucił kupę kilogramów. Drugi Christian Bale:)

Pete_P

W Pakcie z Diabłem (2015) ma te same gabaryty co w Fargo.

perun_6

W "Moście szpiegów" też :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones